Ako Heart tonic chráni vaše žily?

Tajomstvo účinnosti heart tonic spočíva v jeho pokrokovom zložení, ktoré vďaka svojmu synergickému účinku ovplyvňuje mnohé zdravotné aspekty ciev. Zložky boli vybrané na boj proti najčastejším sťažnostiam u pacientov s poruchami obehu alebo ťažkými nohami a opuchom.

Venocin

Venocin® – Vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt z konského gaštanu. Obsahuje aspoň 20% escínu, ktorý je uznávaný ako liek, ktorý znižuje opuchy a má protizápalový a analgetický účinok. Klinické štúdie poukazujú na účinnosť liečby gaštanov pri liečbe opuchnutých nôh, kŕčových žíl, hemoroidov a chronickej venóznej nedostatočnosti.

Centellin

Centellin® – Prírodný extrakt z ázijskej vodnej vidlice , štandardizovaný pre obsah triterpénov, s obsahom do 8%. Klinické štúdie na pacientoch s kŕčovými žilami ukázali účinnosť rastliny v boji proti tejto sťažnosti. Aktívne zložky ázijskej vodnej náplasti zlepšujú cirkuláciu žíl, pôsobia proti pocitu ťažkých nôh a majú vlastnosti, ktoré regulujú metabolické procesy v spojivovom tkanive a stenách ciev.

Vitamín C

Výťažok z pohánky Vitamín C – úplne prírodná a vysoko asimilovateľná forma vitamínu C odvodená z pohánkových semien. Podporuje telo pri produkcii kolagénu, aby sa zabezpečilo správne fungovanie žíl, tepien a malých krvných ciev.

Hesperydyna

Hesperidin – jedna z najznámejších prísad používaných v potravinových doplnkoch na kŕčové žily a žilky. 150 mg hesperidínu, ktoré sú obsiahnuté v potravinovom doplnku, zaručujú jeho účinný účinok.

Správny vinič

Grapevine – Tiež známy svojím latinským názvom Vitis Vinifera, má veľmi silný antioxidačný účinok , ktorý má pozitívny vplyv na zdravie kardiovaskulárneho systému. Okrem toho má tiež pozitívny vplyv na udržanie normálneho krvného tlaku . To je dôležité najmä u ľudí s kŕčovými žilami.

Čarodejnica

Virginian čarodejnice Hazel – Witch Hazel extrakt účinne pomáha správnej cirkulácii a pomáha udržiavať zdravý stav ciev cievnych stien . Hovorí sa, že má protizápalové vlastnosti, ktoré pôsobia proti pocitu ťažkých nôh alebo bolesti